На базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. До складу журі конкурсу ввійшла доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидат філологічних наук Наталія Кобилко. Захід розпочався з вітання учасників головною спеціалісткою відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки ХОДА Наталією Сухоруковою, проректоркою з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності ХНПУ ім. Г.С. Сковороди професоркою Світланою Бережною, деканом українського мовно-літературного факультету ім. Г.Ф. Квітки-Основ’яненка професором Костянтином Голобородьком.

Голова журі доцентка кафедри української мови ХНПУ ім. Г.С. Сковороди Юлія Лебеденко наголосила на основних завданнях конкурсу: виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу; виховання поваги до мови й традицій свого народу; підвищення рівня мовної освіти. Цього року учасники мали написати художньо-публіцистичне есе (гуманітарні спеціальності), публіцистичну статтю (негуманітарні спеціальності) і твір-роздум (курсанти), у яких викласти власне бачення постаті Великого Кобзаря в сучасному світі.