Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження курсантів і студентів університету, які вибороли призові місця у змаганнях з різних видів спорту. Дипломи та медалі ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив:

• курсанту 3 курсу факультету № 1 Єгору Скуріхіну за перемогу у чемпіонаті світу з таїландського боксу муей-тай;
  • студенту 4 курсу факультету № 6 відділення організації підготовки іноземних громадян Сабухі Нуруєву, який став чемпіоном світу у розділі ММА у суперважкій ваговій категорії + 93 кг у чемпіонаті світу з Козацького двобою;
  • учасникам Всеукраїнського турніру із дзюдо пам’яті Г. В. Малинки: курсанту 3 курсу факультету № 1 Іллі Петракову – І місце, курсанту 3 курсу факультету № 1 Денису Смірнову – ІІ місце, курсанту 2 курсу факультету № 4 Богдану Коробейнікову.

Ректор університету поздоровив усіх з високими спортивними досягненнями й побажав нових перемог у спорті та навчанні.