Студентка факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Путятіна надала донорську допомогу та безоплатно здала компоненти крові для відділення травматології ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України».

Дівчина не вперше надає донорську допомогу, адже зареєстрована у єдиній донорській базі України. Цього разу до неї звернулися представники Інституту з проханням безоплатно здати кров рідкісної 4-ї групи – саме таку, як у Ані, – для одного з пацієнтів, який потребує операції. У родичів хворого немає фінансових можливостей купити кров у донорському центрі, тому усю надію вони покладали на добровольців. Аня – одна з небагатьох, яка відгукнулася на прохання надати допомогу.