Представниця факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Дар’я Балаш була запрошена керівництвом Харківської загальноосвітньої  школи  № 114, в якій навчалася, для участі у заході, присвяченому військово-патріотичному вихованню молоді.

Дар’я поспілкувалася із керівництвом школи та випускниками, пригадала свої роки навчання в рідній школі, продемонструвала спеціальні засоби захисту, що використовують поліцейські, ознайомила з роботою експерта-криміналіста. Також школярі прослухали лекцію щодо правил поведінки в екстремальних умовах та отримали поради як захистити себе у випадку нападу.

Старшокласники зацікавилися перевагами отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ, особливостями освітнього процесу, перспективами працевлаштування, можливостями  реалізації своїх наукових, творчих та спортивних здібностей під час навчання у виші.

Дар’я Балаш також продемонструвала техніку з ривка гирі та провела змагання серед учнів 11-х класів.