Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук  Наталія Кобилко провела кураторську годину зі студентами першого курсу. Під час зустрічі було розглянуто низку важливих питань, серед яких навчальна успішність студентів, підготовка до сесії та ліквідація академічної заборгованості, участь у наукових, культурних і спортивних заходах університету, правила проживання та поводження в гуртожитку. Також особливу увагу Наталія Кобилко приділила проблемі корупції та особливостям боротьби з нею у сфері вищої освіти. Відбулася дискусія щодо основних причини, що породжують це явище, втрат, яких завдає корупція суспільству, і відповідальності осіб, які дають хабар, і які його отримують. Наприкінці зустрічі студенти пройшли інструктаж із техніки безпеки і транспортної дисципліни.