На ознаменування 100-ї річниці завершення Української національної революції кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ і кафедрою українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки було проведено Всеукраїнський форум «Українська національна революція 1917–1921 рр. – досвід та уроки боротьби за державність». На Форумі на конкурсних засадах були заслухані доповіді понад 50 студентів з різних міст  і вишів України. Компетентне журі визначило переможців.

За результатами форуму призові місця посіли й студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. По секції № 1 (роботи з історії України) І місце посів студент Е. В. Карп, ІІ місце – В. Е. Велігура; по секції № 2 (мовно-літературна) І місце – студентка  А. С. Крячун, ІІ місце – В. М. Підлужна, ІІІ місце – К. С. Карабанова; по секції № 3 (філософсько-політологічна) ІІ місце – студент К. Е. Сімачов, ІІІ місце – студентка Ю .Р. Муратова.  Отже, з дев’яти призових місць студенти ХНУВС посіли  сім місць, що є відмінним результатом.

Під час засідання Вченої ради факультету № 6 пані декан факультету доктор юридичних наук Оксана Брусакова вручила грамоти студентам-переможцям, побажала їм творчих успіхів, здоров’я та подальших наукових досягнень. Також було висловлено подяка доценту кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Віталію Заборовському за активну участь у роботі форуму та якісну підготовку студентів-переможців.