Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ доценти Дмитро Галкін та Олександр Радченко, старший викладач Наталія Філіпська провели профорієнтаційну роботу у Зміївській міській громаді,  Слобожанській селищній громаді та провели зустріч із керівництвом Слобожанської гімназії № 2 Слобожанської селищної ради для налагодження зв’язків та залучення учнів випускних класів до участі у заходах, що проводиться університетом. Представники вишу поспілкувалися з керівниками відділів освіти громад, надали інформацію про Харківський національний університет внутрішніх справ, факультети та спеціальності, умови вступу до вишу. Також представники університету запросили старшокласників та освітян на День відкритих дверей, що відбудеться 17 грудня 2021 року.