З метою поглиблення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольга Гетманець, доцент кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Вікторія Фурса та Голова Наглядової ради АТ «Банк «ГРАНТ» Саркіс Симов’ян.
На зустрічі було обговорено особливості навчального плану спеціальності, внесено конструктивні пропозиції, щодо вдосконалення освітньо-професійної програми.
Укладено меморандум про співробітництво та договір про проходження практики студентами між ХНУВС та АТ «Банк «ГРАНТ».