Члени студентської ради та студактиву факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, студенти першого та другого курсів, які навчаються за спеціальностями «Право» і «Правоохоронна діяльність», взяли участь у воркшопі «По гарячих слідах з НАБУ», присвяченому Міжнародному дню боротьби з корупцією.

На початку заходу його учасники прослухати лекцію від директора Харківського територіального управління України Юрія Кравченка та речниці ХТУ НАБУ Майї Каштан. Учасники воркшопу, використовуючи свої знання, на практиці вирішували справу за певною реальною фабулою. Найактивніші учасники отримали подарунки. Студенти залишилися під приємним враженням від командної роботи та інтерактивного спілкування зі спікерами.