Викладачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 ХНУВС Ірина Нечаєва провела профорієнтаційну роботу в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 160.

Викладачка університету розповіла старшокласникам про правила та умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про матеріально-технічну базу, особливості навчання та проживання в університеті, про спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності, в яких займаються курсанти і студенти. Ірина Нечаєва запросила учнів старших класів, майбутніх абітурієнтів, батьків та вчителів взяти участь у заходах, присвячених святкуванню Дня Святого Миколая, що відбудуться 17 грудня 2021 року в університеті.