Голова Дебатного клубу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Расторгуєва взяла участь в онлайн-школі «НАТО – альянс можливостей», де протягом дводенної програми експерти докладно розповіли про НАТО, його функції та цінності, а також ознайомили учасників із місією НАТО. Окрема увага була приділена співпраці Альянсу з Україною. Захід реалізується в межах проєкту «НАТО — це люди», що фінансується Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії («FCDO»).

Спікерами заходу стали директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне,начальник Центру інформаційної протидії Командування Сухопутних військ ЗСУ Сергій Череватий та експерт Ради зовнішньої політики «Українська Призма» Максим Кияк. Модератором заходу став менеджер проєктів ГО «Інтерньюз-Україна» Станіслав Корольков.