Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС Галина Мариківська провела профорієнтаційну роботу серед молоді в ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

Представниця університету розповіла про Харківський національний університету внутрішніх справ, а саме: про факультети університету, зокрема про факультет № 6; про матеріально-технічну базу (сучасні навчальні аудиторії, полігони, комп’ютерні класи, спортивні зали, спеціалізовані навчальні аудиторії, гуртожитки); про високий рівень викладання навчальних дисциплін в університеті науково-педагогічним складом. Галина Мариківська також розказала слухачам про те, як відбувається дистанційна освіта в ХНУВС, про можливість консультацій з викладачами он-лайн; про правила прийому в університет, термін і вартість навчання.