Для студентів 4 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», професорка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Валентина Жорнокуй запросила провідного фахівця з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Наталію Поставну для проведення бінарного заняття з навчальної дисципліни «Корпоративне право». До заняття приєдналися завідувачка кафедри Ольга Гетманець та професорка Юлія Кириченко.

Наталія Поставна розповіла студентам як розпочати власну справу, як обрати бізнес-ідею, які якості, здібності й знання необхідні успішному підприємцю. Фахівець з профорієнтації ознайомила з методикою сегментування ЦА – 5W Марка Шеррінгтона. Студенти довідалися про громадське фінансування та напрями залучення ресурсів на провадження підприємницької діяльності.

Наприкінці заняття фахівець побажала студентам сумлінно навчатися та знайти улюблену справу.