Викладач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Анна Решитько взяла участь у курсі підвищення кваліфікації для викладачів іноземних мов «Шлях до успішної кар’єри» у рамках співробітництва з Ісламським університетом Азад, який зібрав біля сотні викладачів з українських та іранських університетів. Професори іранського університету та лектори курсу доктор Аббасьян і доктору Бех-Афарін Парпінчі поділилися своїми знаннями, згуртували академічну спільноту, створили особливу атмосферу в навчанні й подали інформацію учасникам заходу під новим кутом зору. Курси підвищення кваліфікації проходили у форматі занять та дискусій.

Отримані знання та навички допоможуть збагатити навчальний процес новими практичними ідеями та зробити стиль викладання ще цікавішим.

Сумська філія ХНУВС