Викладачем кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 капітаном поліції Альоною Бахаєвою спільно з інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП старшим лейтенантом поліції Артемом Лихомановим та поліцейським УПП в Харківській області ДПП старшим сержантом поліції Дмитром Ченським проведено бінарне заняття з курсантами 2 курсу факультету № 3.

Тема факультативного практичного заняття з навчальної дисципліни «Поліцейська діяльність», що проводилось на території Управління патрульної поліції в Харківській області, – «Особливості оформлення адміністративних матеріалів за порушення Правил дорожнього руху працівниками патрульної поліції».

Для курсантів було проведено екскурсію територією управління, під час якої вони отримали навички роботи з технічними засобами, що використовуються поліцейськими під час виконання покладених на них обов’язків.

ВЗГХНУВС