У рамках Всеукраїнського Тижня права та з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією під керівництвом доцента Геннадія Дедуріна було проведено засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1.

У виступах курсантів піднімалися різні аспекти протидії корупції, зокрема обговорювалося чинне антикорупційне законодавство та шляхи його вдосконалення, діяльність антикорупційних органів – Національного агентства  з питань запобігання корупції (НАЗК), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), Вищого антикорупційного суду (САП) та Національного антикорупційного бюро (НАБУ). З огляду на спрямованість наукової тематики гуртку, було також акцентовано увагу на історичних прикладах успішної протидії корупції у зарубіжних країнах – США, Канаді, Німеччині, Швеції, Норвегії тощо.