За ініціативи декана факультету № 6 Оксани Брусакової учнів 10-11 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 125 ознайомили з Харківським національним університетом внутрішніх справ. З майбутніми абітурієнтами поспілкувалися декан Оксана Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін. Вони розповіли учням про особливості вступної компанії 2022 року, про спеціальності, за якими навчають на факультеті, про роботу підготовчих курсів. Запросили усіх бажаючих взяти участь у онлайн-зістрічі на тему «Особливості вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ 2022 року», яка відбуватиметься 15 грудня 2021 року о 12.00. Поінформували також учнів щодо перспектив працевлаштування після закінчення вишу. Керівники факультету наголосили, що в університеті є всі необхідні умови для реалізації молоддю своїх наукових, творчих та спортивних здібностей під час навчання. Про роботу підготовчих курсів розповів провідний фахівець підготовчого відділення університету Олександр Міщенко.

Школярі також оглянули університет. У супроводі методиста факультету Олександра Шульгіна старшокласники відвідали навчальні та спеціалізовані аудиторії, криміналістичний полігон, мультимедійний тир та побували у музеї, де змогли ознайомитися з історією становлення правоохоронних органі Харківщини та з історією створення університету.