Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Юрій Александров за домовленістю з адміністрацією Шевченківського району м. Харкова провів профорієнтаційну та профілактичну робота з учнями 10–11 класів в ЗОШ № 148 та 147. У заходах також взяли участь і викладачі шкіл. Присутніх поінформували про умови вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про роботу підготовчого відділення та військової кафедри, докладно розповіли про кафедру соціології та психології, про роботу практичного психолога.

У межах профілактичної діяльності для учнів провели лекцію щодо небезпечних розваг в Інтернеті, про кіберзалежність, адикцію, про небезпечні екстрим-селфі, про секстинг, грумінг, тролінг, булінг, а також про квести та групи смерті, що загрожують здоров’ю та життю людини. Наприкінці зустрічі школярам продемонстрували ролик-загадку з питань психології, а також запросили керівництво шкіл та учнів на онлайн-зустріч з керівництвом університету та факультету № 6, що відбудеться 15 грудня.