Для слухачів магістратури факультету № 3 ХНУВС доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 підполковник поліції Дмитро Галкін провів онлайн бінарне заняття з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми захисту та дотримання прав людини в правоохоронній діяльності».

У заході взяли експерти представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Харкові: радники/тренери з питань взаємодії поліції з громадою Мулазім Озтюрк та Уве Петтерссон.

Під час заняття спікери розповіли про свій власний досвід роботи, про рівень довіри до поліції у європейських країнах, способи підвищення рівня довіри населення, зокрема, молоді до поліції.

Здобувачі освіти ставити запитання спікерам і брали участь в інтерактивних заходах.