У межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна провела декілька уроків для учнів старших класів Сумської спеціалізованої школи № 10 ім. А. Бутка на тему «Особиста цінність та безпека». Уроки проходили за допомогою програми відеоконференцій Zoom.

Мета заходу – надати знання, які допоможуть усвідомити цінність життя та навчити правилам захисту, зокрема у ситуаціях інтимного спілкування з іншими людьми.

Лекторка розповіла учням, як сформувати поняття цінності їхнього життя, що таке особисті кордони, ознайомила з правилами безпеки кожного кордону – публічного, соціального, особистого, інтимного простору. Також навчила старшокласників розрізняти небезпечні життєві ситуації та як застосовувати правила безпеки, захищаючи своє життя.

Сумська філія ХНУВС