Актив студентського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки декана факультету № 6 Оксани Брусакової відвідав вихованців санаторної школи-інтернату № 11 І-ІІ ступенів для дітей з психоневрологічними захворюваннями.

Разом із учнями 2-х класів студенти виготовляли новорічні прикраси на ялинку, з учнями 3-х класів провели навчальний захід щодо дотримання правил дорожнього руху «Як школяр повинен вести себе на дорогах». Під час заняття школярі переглянули мультфільми та відеоролики з правил дорожнього руху. Учні 5-х класів прослухали лекції з протидії булінгу та правил з безпеки дорожнього руху. Керівництво школи-інтернату запросило студентів на наступні заходи до підшефних класів.