"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали спостерігачі Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Джеймс Н. Сперос, Ахмет Базер, Пітер Керн та Алессандро Нанні. Вони зустрілись з ректором університету полковником поліції Валерієм Сокуренком та проректорами навчального закладу. Гостей ознайомили з основними напрямами діяльності університету для сприяння реформуванню правоохоронних органів України.

Також спостерігачі Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні взяли участь у відеолекторії «Молодіжні контактні групи, що працюють за підтримки Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні» та круглому столі «Україна в сучасному світі – питання та відповіді», які відбулись в університеті 7 квітня поточного року.

Мета проведення цих заходів – сприяння вивченню англійської мови для розширення доступу здобувачів вищої освіти університету до світових економічних, соціальних, освітніх культурних можливостей, та забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору тощо.

Під час перебування в університеті гості ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, оглянули спортивні майданчики, навчально-тренувальні полігони, аудиторії для занять тощо.

 

ВЗГ ХНУВС