Волонтерство – це покликання душі, прагнення щирої і високодуховної людини зробити світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки. Це потужний громадський рух, найшляхетніша людська діяльність, завдяки якій хворі, самотні, незахищені отримують опіку й тепло добрих сердець.

Працівники, курсанти і студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ не стоять осторонь суспільно-важливих проблем. Потягом  року представники Сумської філії неодноразово надавали донорську допомогу та безоплатно здавали компоненти крові для відділення гематології «Обласної дитячої клінічної лікарні». Під час введення карантинних обмежень, курсанти й студенти допомагали  самотнім, людям похилого віку у вирішенні різних побутових питань. Не залишилися байдужими представники Сумської філії й стосовно долі підкинутого до однієї з місцевих лікарень немовляти – постійно привозили необхідні для маляти речі. Також курсанти філії під керівництвом старшого викладача кафедри юридичних дисциплін Цвітани Баранової у межах програми «Цифрова освіта – місток між поколіннями» започаткували низку занять з цифрової грамотності для осіб поважного віку. Навчають їх користуватися сучасними телефонами, комп’ютерами, підвищуючи рівень володіння  сучасними гаджетами.

Поруч з кожним із нас мешкають люди, які потребують допомоги. Важливо не лишатися осторонь тих, хто знаходиться у скрутному становищі. Добру справу може зробити кожен!

Сумська філія ХНУВС