5 грудня в усьому світі відзначають міжнародний День волонтера. Він був заснований за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе.

Працівники, курсанти і студенти Харківського національного університету внутрішніх справ є активними учасниками волонтерського руху. Напередодні міжнародного Дня волонтера курсанти університету відвідали тих, хто найбільше потребує допомоги і піклування оточуючих. Представники поліцейського вишу завітали до ветеранів Другої світової війни та до ветеранів органів внутрішніх справ, допомогли їм у вирішенні побутових питань та вручили продуктові набори.