Представниця кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Анна Шевцова провела профорієнтаційний захід для старшокласників Куп'янського ліцею № 6 Куп'янської міської ради Харківської області. Під час зустрічі вона ознайомила учнів з умовами вступу до вишу у 2022 році та надала інформативні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ. Анна Шевцова розповіла про перспективи, форми навчання, а також переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Ознайомила випускників зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, пояснила правила вступу до університету, розповіла про роботу наукових гуртків і спортивних секцій.

Також учнів було запрошено 15 грудня на онлайн-зустріч керівництва університету  з абітурієнтами, а взяти участь в олімпіаді «Юний правознавець», що проводиться факультетом № 6 і відбудеться 11 грудня поточного року дистанційно.