Чергове засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулось у режимі онлайн під головуванням доцентки кафедри Світлани Лозової.

На засідання наукового гуртка було запрошено завідувача сектору дослідження зброї відділу криміналістичних видів досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Віталія Тищенка. Він розповів про специфіку дослідження вогнепальної зброї, окреслив питання, що вирішуються судово-балістичною експертизою. Також під час засідання завідувач сектору продемонстрував цікаві зразки вогнепальної зброї та боєприпасів, а саме саморобний пістолет Марголіна, пістолет «DesertEagle» та деякі інші.