Доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, доцентом, підполковником поліції Оленою Чорноус для курсантів навчальних груп 301–302 факультету № 2 проведено бінарні заняття з навчальної дисципліни «Трудове право» за темами «Особливості робочого часу та режиму роботи слідчих» та «Взаємодія слідчих з населенням та іншими підрозділами під час виконання своїх службових обов’язків».

У занятті взяли участь: слідча слідчого відділу Івано-Франківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області лейтенант поліції Анна Цибульська, слідча слідчого відділу Павлоградського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області лейтенант поліції Анастасія Шевченко та слідчий слідчого відділу Відділення поліції № 3 Дніпропетровського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Роман Інютін.

Під час бінарного заняття поліцейські поділилися з курсантами досвідом практичної роботи, звернувши увагу на важливість взаємодії слідчих з населенням. Під час жвавої дискусії обговорили особливості режиму роботи слідчих. Наприкінці заняття курсанти поставили запитання і отримали на них повні відповіді.