Професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна разом зі слухачкою магістратури факультету № 1 Наталією Расторгуєвою взяли участь у роботі VI міжнародної науково-практичної конференції «Право і суспільство: актуальні питання і перспективи розвитку». Цього року конференція відбулася у змішаному форматі. В її роботі взяли участь більше 200 учасників, серед яких – науковці, аспіранти, студенти та практичні працівники з України та зарубіжних держав, зокрема, із Азербайджану, Польщі, Литви, Ботсвани, Марокко.

За результатами роботи конференції було видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень її учасників. За участь у конференції слухачка магістратури отримала сертифікат.