За сприянням факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ інспектором сектору кадрового забезпечення Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області старшим лейтенантом поліції Олесею Чигрин проведено профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Чернігівської області.

Представник кадрового забезпечення зустрілася з учнями 10–11 класів Парафіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Парафіївської селищної ради Прилуцького району та учнями Ічнянського професійно-технічного училища Ічнянської міської ради Чернігівської області.

Під час зустрічі вона поінформувала щодо умов вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ,  розповіла про специфіку підготовки курсантів, студентів за різними спеціальностями та формами навчання, надала інформаційний матеріал про університет та запропонувала переглянути фільм про поліцейський виш.