Відбулося засідання наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ на тему «Психологічне здоров’я і благополуччя учасників освітнього процесу» у режимі відеоконференції.

Під керівництвом доцентки кафедри Тетяни Білоус здобувачі вищої освіти підготували змістовні доповіді: Антоніна Ткач на тему «Чинники впливу на здоров’я людей та здоровий спосіб життя: мотивація і життєві компетентності», Анна Мартиненко – «Психологічне і соціальне благополуччя та їх навички».

У доповідях було розкрито, що найважливішим критерієм психологічного благополуччя є відчуття психологічної рівноваги, яку пов’язують із гармонійною організацією психіки та її можливістю адаптуватися до стресів. А психологічно врівноважені люди усвідомлюють свої почуття і вміють висловити їх у найкращий спосіб, крім того, вони здатні прийняти мудре рішення, керуючись моральними цінностями і відповідальністю.

Сумська філія ХНУВС