Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Володимир Корнієнко відвідав Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10 у рамках проведення профорієнтаційних заходів. До освітнього закладу було передано інформаційний лист про Харківський національний університету внутрішніх справ та умови вступу до вишу, а також проведено мотиваційні бесіди із зацікавленими учнями випускного класу.

Представник університету поспілкувався зі школярами, ознайомив їх із факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у поліцейському виші, розповів про переваги навчання, про порядок вступу до ХНУВС та про вагому роль поліцейського в українському суспільстві та державі. Також викладач зупинився на актуальному питанні – протидії булінгу.

Представником університету підписано договір про співпрацю між ХНУВС та Харківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області.