За ініціативою  кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 учнів дев’ятого класу Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова ознайомили з Харківським національним університетом внутрішніх справ. З майбутніми абітурієнтами поспілкувалися декан факультету № 6 Оксана Брусакова та заступник декана Костянтин Свердлін. Вони розповіли учням гімназії про історію створення вишу та факультету зокрема, про спеціальності, за якими навчають на факультеті, про роботу підготовчих курсів. Поінформували учнів щодо перспектив працевлаштування після закінчення вишу. Керівники факультету наголосили, що в університеті є всі необхідні умови для реалізації молоддю своїх наукових, творчих та спортивних здібностей під час навчання. Більш докладно про роботу підготовчих курсів розповіла завідуюча підготовчими курсами Оксана Малютіна.

Школярі також оглянули університет. У супроводі методиста факультету Олександра Шульгіна старшокласники відвідали навчальні та спеціалізовані аудиторії, криміналістичний полігон, мультимедійний тир, поспілкувалися з представниками приймальної комісії вишу, побували у музеї, де для них провели цікаву ознайомчу екскурсію.