Куратором групи доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяною Білоус була проведена кураторська година, присвячена подіям Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні (в онлайн форматі).

У заході взяв участь захисник і волонтер подій Революції Гідності Анатолій Горовий. Він розповів, що спонукало українців вийти на революцію, яких змін зазнала їх свідомість і як події вплинули на майбутнє України. Здобувачі вищої освіти дізналися про події, що відбувалися під час Революції Гідності на Сумщині, ставили багато запитань. Також учасники заходу обговорили документальний фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні.

Сумська філія ХНУВС