У Харківському національному університеті внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу розпочалися тренінги з питань поліцейської діяльності, керованої аналітикою (ILP), та кримінального аналізу.

Тренінг відкрили: ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректор університету полковник поліції Сергій Бортник, заступник начальника Управління Департаменту кримінального аналізу Національної поліції України підполковник поліції Денис Цвєтков, начальник Управління кримінального аналізу ГУНП в Харківській області підполковник поліції Юрій Лемешко, старший радник з питань боротьби з організованою злочинністю Консультативної місії Європейського Союзу Шон О'Браєн, експерт з питань спеціалізованих правоохоронних органів Консультативної місії Європейського Союзу Богдан Денисенко, тренери – представники поліції Румунії: голова територіального відділу аналізу інформації регіону Бухарест Крістінел Фіербінтеану, голова бюро аналізу інформації регіону Ілфов Богдан Васілє Діту та аналітик бюро аналізу інформації регіону Бузау Влад Олару.

У тренінгу беруть участь 25 представників Національної поліції України з різних областей, зокрема, Чернігівської, Тернопільської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Полтавської, Запорізької, Луганської та інших, м. Києва, а також п’ять представників науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час тренінгу, що триватиме три тижні, будуть розглядатися теоретичні питання та проводитися практичні вправи.