Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець та проректор Михайло Бурдін провели робочу нараду за участю заступників деканів факультетів, представників навчально-методичного відділу та членів робочої групи зі спеціальності 081 «Право» для другого (магістерського) рівня вищої освіти, що відповідають за розробку фабульних тестових завдань, визначених програмою єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Під час наради Дмитро Швець наголосив на необхідності якісної підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня до проведення у майбутньому атестації у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Михайло Бурдін акцентував увагу на внесенні змін до навчально-методичних матеріалів семінарських, практичних та лабораторних занять, якими передбачити виконання тестових та вирішення фабульних завдань.