Представники ХНУВС – доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Вадим Селюков і старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Володимир Євтушок спільно з працівниками Кінологічного центру ГУПН в Харківській області провели ознайомче заняття з питань організації діяльності кінологічних підрозділів Національної поліції України. На занятті поліцейські-кінологи продемонстрували навички обшуку приміщень з метою виявлення та затримання злочинців. Курсанти ознайомилися з процедурами підготовки службових собак для штурмових підрозділів Національної поліції.

Під час заняття було акцентовано увагу на актуальності та ефективності використання службових собак у службовій діяльності органів та підрозділів Національної поліції. Тварин залучають при розшуку та пошуку людей, при виявленні заборонених речей та предметів, під час патрулювання, при переслідуванні та затриманні злочинців.