Відбулося чергове засідання гуртка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін, що відкрили викладачка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін, керівниця гуртка Наталія Чорногор та викладачка кафедри Ксенія Гуртова. Викладачки провели інформаційні лекції про подвиги Героїв Небесної Сотні та  увічнення їхньої пам'яті в українській історії.

Члени гуртка привітали учасниць конкурсу наукових робіт «Історія органів охорони правопорядку», що проводився серед здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, студенток Поліну Лисенко та Аріель Гордієнко, твори яких були відзначені свідоцтвами.

Відбулося обговорення подальших планів роботи наукового гуртка щодо участі у наукових заходах всеукраїнського та міжнародного рівня.