Представниця кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Анна Шевцова провела профорієнтаційний захід для старшокласників Куп'янського ліцею № 8 Куп'янської міської ради Харківської області. Під час зустрічі вона розповіла ліцеїстам про умови вступу до вишу у 2022 році та надала профорієнтаційні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ.

Анна Шевцова ознайомила юнаків і дівчат із формами навчання у виші, факультетами та спеціальностями, розповіла про переваги отримання вищої освіти у поліцейському закладі вищої освіти, про роботу наукових гуртків і спортивних секцій.

Під час профорієнтаційного заходу представниця університету поінформувала майбутніх абітурієнтів про онлайн-зустріч з керівництвом університету, що відбудеться 15 грудня та запросила всіх бажаючих приєднатися до неї. Також учнів було запрошено взяти участь в олімпіаді «Юний правознавець», яку дистанційно проведе факультет № 6 11 грудня 2021 року.