На факультеті № 6 відбулося бінарне заняття з криміналістики, яке провели доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Микола Чернець та професор кафедри криміналістики, експертології та домедичної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ігор Пиріг. Під час  заняття розглядалася методика розслідування убивств. Було розкрито особливості розслідування убивств на побутовому підґрунті, новонародженого, під час розбоїв, на замовлення та в інших ситуаціях.

Професор Пиріг навів цікаві приклади з особистого досвіду розслідування вбивств щодо пошуку слідів на місці злочину, використання тактичних прийомів під час допиту підозрюваних та призначення судових експертиз.

Заняття пройшло жваво, студенти ставили багато запитань щодо особистості вбивць, потерпілих та можливостей експертних досліджень.