Учасники Школи наукового лідерства ХНУВС курсанти 1 курсу факультету № 1 Олександр Курилкин, Анастасія Ємельяненко, Євген Шевченко, Ярослав Борщ, Євгенія Допірчук, а також курсант 3 курсу факультету № 1 Андрій Топчій взяли участь у національному конкурсі есе на тему «Приватність в епоху цифрових технологій» для здобувачів вищої освіти, що проводився за підтримки ELSA Dnipro, ELSA Ukraine та Дніпровського гуманітарного університету.

Суддями конкурсу було відзначено 12 найбільш змістовних робіт, які було опубліковано в матеріалах науково-практичного семінару «Актуальні питання матеріальних та процесуальних приватних правовідносин». Серед таких – і робота курсанта університету Андрія Топчія, в якій він розкрив актуальні проблеми сьогодення та різні способи їх вирішення. Автори кращих робіт отримали збірник і сертифікат учасника.