Професором кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, доктором юридичних наук, професором Володимиром Чумаком спільно з випускником університету, а зараз – старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах Департаменту стратегічних досліджень Національної поліції України, старшим лейтенантом поліції Олексієм Барбашовим проведено бінарне заняття для курсантів 3 курсу факультету № 3 на тему «Адміністративний процес: загальна характеристика» з навчальної дисципліни «Адміністративний процес».

Олексій Барбашов поділився з курсантами досвідом практичної роботи у Департаменті стратегічних досліджень Національної поліції України, розповів про організацію та напрями діяльності департаменту, а також ознайомив курсантів з оперативними даними з відкритих джерел (OSINT).

Жваву дискусію викликало обговорення проблем розвитку міжнародної співпраці Департаменту стратегічних досліджень Національної поліції України з поліцейськими структурами інших країн світу.