Психологи відділення психологічного забезпечення ВКЗ Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у засіданні методичного об’єднання працівників психологічних центрів і служб вищих навчальних закладів освіти м. Харкова. Захід за традицією відбувся у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна.

Зустріч практичних психологів проходила як навчальний тренінг з техніки тілесної психотерапії, який вела психолог, психотерапевт, супервізор Світлана Муравська. Отримана інформація допоможе психологам доповнити знання про методи корекції самооцінки та емоційного стану курсантів, студентів і слухачів.

Як зазначила завідувач відділення психологічного забезпечення ВКЗ ХНУВС Наталія Новікова, обмін професійними думками, напрацюваннями та досвідом завжди є дуже корисним, адже розширює коло професійних інтересів і підвищує фаховий рівень.