У рамках проведення заходів  національно-патріотичного спрямування куратором групи старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ларисою Гарцуновою була проведена кураторська година на тему «Історична цінність Революції Гідності:  уроки для сьогодення» в онлайн форматі. У заході взяв участь громадській активіст, капелан 58-ї окремої мотопіхотної  бригади, регіональний координатор міжнародного центру батьківства в Сумах та Сумській області  Ігор Карпенко.

Говорили про те, що Революція Гідності викликала у мільйонів людей почуття національної гідності, гордості, самоідентифікації з поняттям «громадянин України» та стала поштовхом до формування повноцінного громадянського суспільства.

Студенти уважно слухали розповідь про події Революції Гідності, дізналися чимало цікавих фактів пор те, що відбувалося в той час на території Сумської області та ставили багато запитань.

Сумська філія ХНУВС