Харківським національним університетом внутрішніх справ та Комунальним закладом «Дергачівський ліцей № 2» Дергачівської міської ради Харківської області підписано договір про співпрацю. Він передбачає проведення сумісних правопросвітницьких та правовиховних заходів, надання учням ліцею профільної підготовки в процесі отримання освіти, участь у спільному проведенні конференцій, круглих столів, конкурсів, олімпіад тощо.

В.о. директора ліцею Інна Гаплєвська підкреслила, що укладення договору про співпрацю сприятиме підвищенню правосвідомості та правової культури учнів ліцею і розширить можливості їх підготовки до навчання у правовому закладі вищої освіти.

Разом із представником Харківського національного університету внутрішніх справ доцентом кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Еллою Вакулович було заплановано проведення спільного онлайн-заходу, присвяченого правам людини та громадянина.