Куратор старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова провела для студентів лекцію-бесіду, присвячену Революції Гідності та подвигу Героїв Небесної Сотні. Обговорювалися бурхливі події кінця 2013 та початку 2014 років, що мали великий вплив на вітчизняну історію.

Революція Гідності – масовий громадянський протест, що був викликаний антиконституційними діями влади. Центром подій стали столичний майдан Незалежності та прилеглі вулиці Хрещатик, Грушевського, Інститутська. Мирні акції почалися під євроінтеграційними гаслами, але згодом перетворилися на тривалу кампанію громадянської непокори владному режиму. Дії влади, спрямовані на придушення протестів силовим шляхом, призвели до ескалації конфлікту та людських жертв. Активістів, які загинули під час силових протистоянь у січні та лютому 2014 року, назвали Небесною Сотнею.