Доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Борис Головко відвідав Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 91. Під час зустрічі з учнями 11 класу та заступником директора з навчально-виховної роботи Оксаною Лебединець було надано вичерпну інформацію про історію Харківського національного університету внутрішніх справ, про особливості освітнього процесу, перспективи працевлаштування випускників ХНУВС, можливості реалізації молоддю своїх наукових, творчих та спортивних здібностей під час навчання.

Школярів поінформували про роботу в університеті підготовчих курсів, військової кафедри, гуртків наукового спрямування, художньої самодіяльності та спортивних секцій. Майбутні абітурієнти отримали інформативну продукцію про університет.