Представниками кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено профорієнтаційні заходи в закріплених навчальних закладах м. Харкова.

Доцент кафедри соціології та психології Ольга Марченко провела профорієнтаційну роботу з учнями випускного класу в загальноосвітній школі № 72 м. Харкова та Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Слухач магістратури кафедри соціології та психології Павло Чекуров провів профорієнтаційну зустріч з учнями випускного класу в загальноосвітній школі № 78 м. Харкова.

Представники університету відповіли на запитання юнаків та дівчат про матеріальну базу, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів вишу.

Майбутні випускники дізналися про можливості, які мають студенти університету щодо реалізації своїх здібностей у науковій, творчій і спортивній діяльності, а також про переваги отримання вищої освіти у ХНУВС та перспективи подальшого працевлаштування.