Для студентів 2 курсу факультету № 6 ХНУВС, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольга Гетманець та доцент цієї ж кафедри Григорій Фомін разом із головною спеціалісткою відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Колегії з розгляду скарг на рішення дії або бездіяльність державного реєстратора суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Світланою Калич провели бінарне заняття на тему «Порядок стягнення коштів в дохід держави».

Під час лекції було обговорено проблемні аспекти взаємодії судової влади та органів примусового виконання рішень у форматі дискусії. Окрім цього студентів було ознайомлено з правопросвітницьким проєктом Міністерства юстиції України «Я маю право!».