Відбулося тематичне засідання наукового гуртка студентів кафедри соціології та психології факультету № 6 під керівництвом доцента кафедри кандидата біологічних наук Олени Шахової. Захід був присвячений 145-й річниці виходу з друку книги «Злочинна людина» видатного італійського судового психіатра та кримінолога Чезаре Ломброзо (1835—1909) і проходив у формі музейної лекції з використанням онлайн-платформи Google Meet.

Фахівець відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров ознайомив слухачів із науковою творчістю Чезаре Ломброзо, який був засновником антропологічного напрямку в кримінології та кримінальному праві, фундатором італійської школи позитивної кримінології, одним із яскравих представників біологічної теорії злочину. Музейна лекція була проведена на основі широкого кола систематизованих ілюстративних матеріалів. Зокрема, студенти побачили зображення предметів з колекції Музею кримінальної антропології, які були зібрані Чезаре Ломброзо.