Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2 та 3 курсу факультету № 1 ХНУВС Поліна Суслова та Ігор Сумін спільно з волонтерками пошукового загону «ЛісаАлерт» Наталією Нєжиною та Юлією Ямпольською провели тренінг на тему недопущення викрадення дітей «Свій-чужий» у Харківській гімназії № 82.

Курсанти спільно з волонтерами допомогли дітям розібратися, кому можна довіряти, а кому ні, що робити у ситуації, коли до дитини підійшла незнайома особа, як сказати «Ні», як попросити про допомогу у оточуючих, чи можна за зовнішніми ознаками визначити злочинця, а також як дотримуватися безпеки в мережі Інтернет.

Тренінг пройшов у інтерактивному форматі – діти виконували цікаві вправи, ставили запитання, долучалися до жвавого обговорення життєво важливих питань.